29 Haziran 1991 İzmir doğumluyum, 2005 yılında ailem ile Bodrum'a yerleşip Lise eğitimimi burada tamamladım. Sakarya Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümü , ikinci olarak Sosyal Hizmetler bölümünü okuyarak lisans eğitimlerimi bitirdim. 2017 yılına kadar farklı şirketlerde yönetici olarak çalıştım. Eşim İsmail Yağmur 20 Eylül 1986 Ankara doğumlu 1991 yılında Bodrum'a yerleşmişler Turizm Lisesinde eğitimini tamamlayıp yedi sene Kuşadası Turizm Meslek Lisesinde usta öğreticilik yapıp iç ve dış organizasyonlara bakıp bir çok ünlü , iş adamı ve devlet büyüklerinin yemek organizasyonlarını yönetip ve sektöre bir çok iyi markada yöneticilik yapmakta olan yöneticiler yetiştirdi. Türkiye çapında düzenlenen şarap tadım , sunum , alkollü alkolsüz içecek hazırlama gibi sektör yarışmalarında dereceler almıştır. Seminerlere katılıp kiminde konuşmacı kiminde dinleyici olarak mesleğini sürekli aktif tuttu. Usta öğreticilik dönemi sonrasında bir çok Turizm İşletmesinde yönetici olarak görev aldı. 2015 senesinde hayatlarımızı birleştirdik 2017 senesinde oğlumuz Ali Rıza YAĞMUR dünyaya geldi ve 2018 yılında organizasyon şirketimizi kurarak bilgilerimizi kazanmış olduğumuz tüm tecrübelerimizi hayalimiz olan kendi kanatlarımızın altında uçmaya başlamış olduk.
Hayal kurabilmek ve onu hayata geçirebilmek dünyada ki en büyük hazlardan biri bizim için , sonsuzluk denizi diye adlandırabileceğimiz hayallerin en özel imzalarla, en güzel gülüşlere, en büyük mutluluklara dönüşmesini sağlamak "Hayalimde olanın çok daha fazlası " ile başlayıp TEŞEKKÜR ile bitmesi, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayıp ailemizi büyütebilmek sonsuz bir huzur.
Hayalleri için yaşayıp, her işimizde daha da büyüyen geniş kocaman bir aile sahibi olabilmek, aşkın her halini görüp yaşamak en özel günlerin ölümsüzlüğüne dokunan kurucusu ve baş emanetcisi olmak hiç birşeye değişilmez güzellikte.