Merve Yağmur Organizasyon uzun yıllar sektörde ki deneyimimizi bilgi, beceri ve yeni fikirler ile bütünleştirerek 2018 yılında kurulmuştur.
Bir çok organizasyona özel imzamızı atarak her geçen gün vizyonumuzu dünya trendlerine göre geliştirip , farklı olmanın fark yaratmanın önemini benimseyip yenilikçi ve yaratıcı fikirlerle işlerine değer katarak sürekli büyümeyi hedeflemiştir.
Düğün davet organizasyonlarından kına gecelerine , söz ve nişan organizasyonlarından evlenme tekliflerine , doğum organizasyonlarından doğum günü , baby shower partileri , cinsiyet partilerine , sünnet organizasyonlarından asker eğlencelerine , bekarlığa veda gecelerine , kurumsal yemek davet organizasyonlarından , açılış organizasyonlarına tecrübeli , işinin en iyisini yapan , eğitimli , güleryüzlü profesyonel kadromuzla birlikte sizin isteklerinizi , hayallerinizi en mükemmel şekilde size sunuyoruz.
Amacımız , sizlerin hayalleri istekleri doğrultusunda zevkinize , bütçenize uygun seçenekler sunup en ince detayları düşünerek ve en önemlisi de yaptığımız işe tecrübemizi , sevgimizi katarak kaliteli , şık ve muhteşem şekilde hazırlamak en mutlu en özel günlerinizin akıllardan hiç silinmemesini sağlamaktır. Bizim için mutluluğunuz her şeye değer...